O mnie


Fotografuję od zawsze, zawodowo od 2013 roku. Poświęciłam się tej pracy w 100%

Osobowość fotograficzna – tak, to jest idealne określenie mojej osoby. To część mnie, która daje radość sobie, rodzinie i innym. Pozwala uzyskać poczucie spokoju, oswobodzenia oraz samospełnienia w dosłownie jednym ułamku sekundy, zaraz za obiektywem. Kluczem do dobrej fotografii jest energia, a ja znam sposób, by ją uchwycić na zdjęciach. Nie znajdziecie u mnie zdjęć sztucznych i bez wyrazu, ale na pewno będą to zdjęcia, na których uchwycę jak najwięcej Was samych. Tak, abyście patrząc na nie po latach dostrzegli emocje i radość, jaka Wam towarzyszyła tego dnia, a nie tylko obrazek z minionych chwil.

Dominującą fotografią w moim wykonaniu jest fotografia eventowa. Obsługuję koncerty, konferencje i różnego rodzaju wydarzenia, a usługę wykonuję w sposób odpowiadający potrzebom klienta. Kolejnym obszarem fotografii jakim się zajmuje, są sesje dziecięce oraz rodzinne. Jestem mamą fotografem, dzięki temu wiem, jak nakłonić maluchy do słodkich uśmiechów, jak współpracować z Wami drodzy rodzice, aby na sesjach rodzinnych uwiecznić nie tylko uśmiechy, ale i to co najważniejsze, miłość.

Choć głównym miejscem mojej działalności jest Warszawa, realizuję zlecenia na terenie całego kraju. Używam pełnoklatkowego body firmy Nikon, oraz obiektywów jasnych o różnych ogniskowych Nikon, Sigma i Tamron. Korzystam z lamp systemowych niezbędnych w pracy reporterskiej. Fotografując dzieci korzystam ze światła zastanego, to ono najpiękniej maluje sceny zarówno podczas sesji plenerowych, domowych czy portretowych.

Małe sukcesy, moje portfolio możecie obejrzeć na stronach:
Vogue.it: http://www.vogue.it/photovogue/portfolio/?id=34020&md_photographer_id=34020&md_pageIndex=0&md_page=0&md_pid=806720
National Geographic: http://yourshot.nationalgeographic.com/profile/874699/.
Moje fotografie ukazały się również we włoskim magazynie Photography Magazine CameraRaw.

KLIENCI

Barwy Natury Pracownia Florystyczna Małgorzaty Karolak

„Daria to genialny fotograf. Poza odpowiednim sprzętem, ma doskonałe wyczucie i zmysł artystyczny. Dzięki temu jej zdjęcia naszych produktów oddają je w 100%

PASTELOVE

„Darii można bezgranicznie zaufać. Jest osobą kontaktową, niezwykle utalentowaną oraz kreatywną. Potrafiącą jednocześnie dostosować się do waszych wymagań.”

SG EVENTS

„Dobry fotograf eventowy jest reportażystą, który wie, jak wydobyć to, co najbardziej wartościowe i najkorzystniejsze dla jego zleceniodawcy. Dlatego właśnie cenimy sobie współpracę z Darią.”

/ Miranda Kaźmierczak